plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Turniej barbórkowy 2017

Email Drukuj

W miniona sobotę na hali KOKiS spotkały się trzy zespoły kobiet w corocznym Turnieju barbórkowym, żeby walczyć o prymat najlepszej drużyny 25 plus o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W tym roku w rozgrywkach wystartowały Kolnianki, Zabielanki i drużyna KCKL, czyli „zjednoczone siły” z kilku ościennych miejscowości Kolna. Każda drużyna mogła wesprzeć się jednym mężczyzną, zgodnie z regulaminem turnieju. Po rozegraniu trzech spotkań w systemie „każdy z każdym” zdecydowanie zwyciężył zespół KCKL, drugie miejsce zajęły Kolnianki, a trzecie przypadło Zabielankom. Pomimo, iż drużyny darzą się wielką przyjaźnią i często trenują wspólnie, mecze stały na bardzo dobrym poziomie a walka toczyła się do końca każdego seta, o każdy punkt. Zawodniczki z trybun hali do walki zagrzewało liczne grono mężów. Puchary drużynom w imieniu Burmistrza Miasta Kolno wręczyła dyrektor KOKiS pani Alicja Szymańska.

 

Bramka na wagę owacji…..

Email Drukuj

Liga w pełni rozgrywek. Drewniaki prowadzą 3 punktami, nie przegrywając żądnego meczu, jednak za nimi po zwycięstwo w turnieju ustawiają się następni tj. Uniglass ,Sonarol Jeziorko oraz Mlekpol. Wyniki meczy jak widać też uległy spłaszczeniu. W ostatnim meczu Drewniaki wygrali jedna bramką, Bez Nazwy zremisowało z Agrocentrum. Pierwszego gala strzelili Petunie, ku wielkiej uciesze kibiców, przyjętego z wielkimi owacjami. W klasyfikacji na Króla Strzelców, Marek Pardo (ubiegłoroczny najlepszy snajper) małymi krokami zbliża się do prowadzącego w klasyfikacji Marka Cichego. Gra toczy się dalej zapraszamy na dalszy ciąg emocji 10 grudnia (niedziela) na halę KOKiS jak zwykle o godz. 16.30.

Więcej…
 

Siatkówka z „klasą” w KOKiS

Email Drukuj

Galeria Foto.

W minioną sobotę 25 listopada na hali sportowej KOKiS odbył się turniej o puchar Burmistrza Miasta Kolno w piłkę siatkową w kategorii open mężczyzn. W tym roku zagrali : Gimnazjum Kolno, Mgła Zabiele, Karczma Rogiński, LZS Janowo, Nadleśnictwo Łomża. Drużyny grały w systemie ‘każdy z każdym”. Po rozegraniu czterech kolejek zdecydowanym zwycięzcą okazała się drużyna Karczmy Zabiele zdobywając 12 pkt., przy tym nie tracąc ani jednego seta , na drugim miejscu uplasowała się Mgła Zabiele (8 pkt.). Trzecie miejsce przypadło drużynie z Janowa, dopiero po rozstrzygającym, bardzo dobrym meczu (2:1) z Nadleśnictwem Łomżą, tym samym Łomża zdobyła 4 miejsce, na piątym miejscu turniej zakończyła najmłodsza ekipa z reprezentująca Gimnazjum Kolno ,dla której należą się słowa uznania za upór i walkę. Turniej przebiegł w koleżeńskim klimacie, chociaż nie zabrakło pasjonującej walki o każdy set czy punkt. Szczególne uznanie należy się drużynie Karczma Rogińscy, którzy oddali swojego zawodnika dla osłabionej kontuzją (skręcenie kostki) drużynie Nadleśnictwa Łomża. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pucharami, które wręczał burmistrz Kolna Andrzej Duda. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

Wyrównany poziom w lidze

Email Drukuj

Obserwując niedzielne rozgrywki halowej ligi piłki nożnej KOKiS, daje się zauważyć stopniowe wyrównywanie poziomu gry. Drużyny w czołówce tabeli rozgrywają bardziej równe mecze, wyniki spotkań zdecydowanie poszły w dół, nowicjusze zaczynają poznawać specyfikę gry na hali, a tym samym zaczynają strzelać pierwsze gole. Na uwagę zasługuje gra Micka, który z meczu na mecz gra pewniej, również Mrówka pomimo przegranej odnalazła się w rozgrywkach. Bardzo ładny mecz rozegrał In-Kol z Drewniakami trzymając kibiców w napięciu do ostatniej chwili, ostatecznie przegrywając (1:3). Również w tej kolejce Mlekpol trafił na mocnego przeciwnika drużynę Nietykalnych i wygrał nieznacznie jedna bramką. (2:1). Na uwagę zasługuje dobra gra bramkarzy w większości drużyn, w ostatnim meczu bramkarz Petuni, uratował zespół przed dwucyfrowym wynikiem. Mecze odbywały się przy prawie pełnych trybunach kibiców, którzy wiernie towarzyszą rozgrywkom.

Więcej…
 

Wyczerpujące tempo w lidze

Email Drukuj

Nabrały tempa rozgrywki w piłce halowej organizowanej przez KOKiS. W minioną niedzielę 19 listopada startujące drużyny, prezentowały wyrównany poziom gry. Po bardzo dobrym meczu Trzynasty wygrał 1 bramką z Uniglasem ( 2 : 1). Debiutująca w rozgrywkach Mrówka, zagrała bardzo dobry mecz przegrywając 2 bramkami z KS Turośl ( 0:2), Drewniaki minimalną przewagą zwyciężyli z Agrocentrum( 2:1), grając cały mecz na  „wysokich obrotach”. Mecz walkowerem oddał zespół Petuni . Daje się zauważyć ogromne zaangażowanie zawodników i szybkie tempo rozgrywanych meczy, co cieszy sympatyków na trybunach. Po trzech kolejkach klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco :

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 17