plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Czas ferii w KOKiS na sportowo

Email Drukuj

Za oknami jak nie deszcz, to zawieja, pogoda w kratkę. Ruszyły ferie i trzeba coś z wolnym czasem zrobić, dlatego w tym okresie KOKiS proponuje dla młodzieży szkolnej wiele atrakcji zarówno kulturalnych jak i sportowych. Obiekty sportowe dają możliwość zorganizowania cyklicznych zajęć, zarówno na hali jak i na pływali. Pod okiem instruktorów w minionym tygodniu dzieci grały, bawiły się i pływały . W poniedziałek i środę kilkanaście osób bawiło się i przechodziło testy w ramach sprawdzianu Turbo Kozak czyli slalomy, przeskoki ,przewroty, strzały na bramkę itp.. We wtorek, środę i czwartek działała Akademia pływania dla dzieci chcących nauczyć się pływać lub doskonalić styl . W piątek można było powspinać się na skałce, tym razem przyszło ponad 30 osób i wyjątkowo wspinanie trwało ponad 3 godziny przy asyście 3 instruktorów. Wtorki i czwartki są zarezerwowane dla miłośników Rolkomani w godzinach 10.00-12.00 sympatycy rolek maja do dyspozycji całą halę. Na zajęcia przychodzi ok. 50 uczestników, którzy bawiąc się doskonalą swoją pasję. Od 12.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku w posiadanie halę sportową biorą szkółki piłkarskie, zawodnicy z klubu Orła i KOKiS-u. Pierwszy tydzień ferii zleciał „jak z bicza strzelił”, zauważyliśmy, że na zajęcia przychodzi dużo najmłodszych dzieci i co nas bardzo cieszy w przeważającej części są to dziewczynki, które startują w wielu konkurencjach dorównując chłopcom. Zapraszamy na obiekty sportowe wszystkich uczniów lubiących pływać w ferie i wakacje za godzinę pływania płacimy tylko 2,25 zł. Przed nami następny tydzień ferii, zaczynamy turniejem drużyn osiedlowych. Wszystkich chętnych zapraszamy na obiekty sportowe. Więcej informacji na stronie KOKiS.

 

Liga ruszyła…

Email Drukuj

Po świątecznej przerwie 14 stycznia ponownie spotkały się drużyny MLPN, aby rozegrać następną 8 kolejkę tegorocznych rozgrywek. Kilka drużyn zagrało w bardzo okrojonych składach mając po jednym zawodniku rezerwowym (czyżby przemęczenie poświąteczne). Wyniki również uległy spłaszczeniu. Piłkarze grali spokojnie, bez wielkich emocji. Bardzo ładny taktycznie i technicznie rozegrali mecz Drewniaki z KS Turośl udowadniając swoje zasłużone prowadzenie w lidze. Micek zwyciężył z Petuniami strzelając 14 bramek i awansował na 8 pozycję z 12 punktami, a Trzynasty po zwycięstwie nad In-Kolem awansował na trzecią pozycję w tabeli. Zapraszamy w niedziele na dalszy ciąg rozgrywek.

Więcej…
 

Drugi raz na podium

Email Drukuj

 

13 stycznia w Białymstoku, rozegrany został drugi eliminacyjny turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Województwa Podlaskiego w kategorii skrzatów - zawodników urodzonych w 2009 roku i młodsi sezonu 2017/2018 . W turnieju tym startował najmłodszy zawodnik sekcji tenisa stołowego UKS KOKiS Kolno Aleks Prusinowski – 2010 r. Aleks wywalczył III miejsce i powtórzył swoje miejsce z I Grand Prix , jednak w swojej grze przy stole oprócz podstawowych uderzeń i zagrań, pokazał elementy gry technicznej, szczególnie podczas serwisów, z którymi przeciwnicy mieli duże trudności. W półfinale Aleks przegrał w stosunku 1-3 Maciejem Ryżewskim – UKS Dojlidy Białystok, pierwsze miejsce zajął Kacper Perkowski ATs Białystok.

 

Drewniaki wciąż liderem

Email Drukuj

Liderem Ligi nadal zostają Drewniaki, w niedzielnym ( 17 grudnia) meczu z Mickiem, szala zwycięstwa przechylała się raz w jedna raz w druga stronę. Ostatecznie Drewniaki wygrali jedną bramką, jednak na uwagę zasługuje coraz lepsza, doroślejsza gra chłopaków z LO. KS Turośl zdecydowanie zwyciężył z Nietykalnymi, a Mlekpol przegrał z Bez Nazwy i spadł na 7 pozycję w tabeli, osłabione kontuzjami Agrocentrum przegrało z (5:1) z Trzynastym i plasują się na odległym 12 miejscu. In-Kol rozegrał bardzo zacięty, wyrównany pojedynek z Sonarolem remisując 2:2. Niespodzianką było chwilowe prowadzenie Petuni w pierwszej fazie meczu z Elzetesem. W tym roku zakończyliśmy rozgrywki , zawodnicy maja czas na odpoczynek i świętowanie. Spotykamy się w nowym roku 14 stycznia.

Wszystkim zawodnikom o raz wiernym kibicom ligi halowej dyrektor KOKiS, życzy wesołych radosnych świąt oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Do zobaczenia za rok!

Więcej…
 

Powrót króla … strzelców

Email Drukuj

Po niedzielnych rozgrywkach w halowej piłce nożnej KOKiS, dalej prowadzą Drewniaki z 18 punktami, tuż za nimi plasuje się Uniglass ( 15), na trzecią pozycję awansował KS Turośl (13) po bardzo ładnym meczu z Mlekpolem , który przegrał drugi mecz w tegorocznych rozgrywkach. Na uwagę zasługuję bardzo dobra gra Marka Cichego, który do niedzieli przewodził w tabeli na króla strzelców (7 bramek strzelonych z Petuniami) w niedziele zmieniła się kolejność i na czoło tabeli powrócił Marek Pardo, strzelając w ostatnim meczu 9 bramek Petuniom. Micek wygrał z Elzetes Team (4:1) a tym samym awansował na 8 pozycję w tabeli. Bardzo wyrównany mecz zagrało Agrocentrum z Sonarolem Jeziorko( 1:1), a losy wyniku ważyły się do ostatniej sekundy. Rozgrywki nabierają tempa, piłkarze walczą o każdą bramkę, zacięta walka toczy się na każdym metrze hali. W niedziele 17 grudnia gramy ostatni raz w tym roku, spotkamy się po świętach 14 stycznia 2018 r, zatem zapraszamy na dalszy ciąg emocji 17 grudnia (niedziela) na halę KOKiS jak zwykle o godz. 16.30.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 17