plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Turniej kobiet o Puchar burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

Galeria Foto.

Na prawdziwie męskim poziomie przebiegał turniej kobiet o Puchar burmistrza Miasta Kolno w piłkę siatkową kobiet zorganizowany 14 kwietnia przez KOKiS. Na hali sportowej spotkały się cztery żeńskie drużyny tj. Ekonomik, Łomża, Milano Kolno, Miasto Grajewo i LO Kolno. Drużyny zagrały systemem „każdy z każdym”. Podczas meczów nie zabrakło serwów z wyskoku, asów serwisowych, dobrych bloków i pięknych ścięć czy też efektownych zbiórek piłek, walka toczyła się o każdy punkt. Od początku turnieju zauważana była dobra gra drużyny z Grajewa. Po rozegraniu wszystkich spotkań, po wygraniu wszystkich meczów do zera i zdobyciu 9 punktów wygrała drużyna z Grajewa, drugie miejsce po zaciętych bojach zajęła drużyna Milano Kolno, trzecie miejsce LO Kolno, a czwarte przypadło Ekonomikowi z Łomży. Drużyny biorące udział w turnieju zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami, które zawodniczkom wręczyła dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Organizatorzy turnieju dziękują zawodniczkom za udział w turnieju, koleżeńską atmosferę i wielką wolę walki. Zapraszamy na kolejne turnieje i imprezy organizowane przez KOKiS.

 

 

Puchar burmistrza Kolna pojechał do Wąsewa

Email Drukuj

Galeria Foto.

Sześć drużyn w niedzielę 7 kwietnia br. walczyło o miano najlepszej drużyny w piłkę siatkową mężczyzn w Turnieju zorganizowanym przez KOKiS. Nagrodą dla najlepszej drużyny był Puchar burmistrza Miasta Kolno. Do zawodów zgłosiły się drużyny z Ełku, Wąsewa, Grajewa, Szczuczyna oraz dwie drużyny z Kolna ( LO Kolno i „Milany” Kolno ). Po rozegraniu eliminacji grupowych do finału weszły cztery drużyny. Po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach, klasyfikacja przedstawia się następująco: na pierwszym miejscu po bardzo dobrej widowiskowej grze uplasował się zespół z Wąsewa, drugie miejsce wywalczyła drużyna z Grajewa, a trzecie team z Ełku. Pozostałe miejsca: czwarte Milany Kolno, piąte Szczuczyn i miejsce szóste LO Kolno. Na uwagę zasługuje koleżeńska, przyjazna atmosfera rozgrywek oraz bardzo duże zaangażowanie i umiejętności zawodników.

Puchary dla zwycięzców wręczał Przewodniczący Rady Miasta Kolno Mariusz Rakowski.

 

 

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU 2019

Email Drukuj

Galeria Foto.

W niedzielę 24 marca w krytej pływalni KOKiS, po raz kolejny zostały rozegrane Mistrzostwa Kolna w Pływaniu. Do zawodów stanęło około 100 zawodników z Kolna i okolic, oraz liczna ekipa zawodników z Łomży. W tym roku zdecydowaną większość startujących to dzieci i młodzież szkół podstawowych. Na uwagę zasługują czasy w kilku kategoriach wiekowych, gdzie dziewczęta miały lepsze wyniki niż chłopcy w poszczególnych stylach pływackich. Jak zwykle na tego typu zawodach gdzie rywalizują najmłodsi sportowcy, trybuny są zapełnione kibicami. Sędzią głównym zawodów był Pan Zbigniew Bohuszko.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, które współpracowały w sprawne przeprowadzonych zawodach pływackich.

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych kategoriach i stylach:

 

Więcej…
 

Turniej w Piłkę Siatkową Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

REGULAMIN

„Otwartego Turnieju w Piłkę Siatkową Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Kolno”

1. Cel:

-   popularyzacja piłki siatkowej w środowisku miejskim,

-   integracja amatorów tej dyscypliny w mieście,

-  propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu,

-  popularyzacja zdrowej sportowej rywalizacji mieszkańców.

2. Organizator: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu w Kolnie.

Więcej…
 

Starty tenisistów KOKiS – Aleks znów na podium

Email Drukuj

Tenisiści stołowi Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu sprawdzali swoje umiejętności w międzynarodowym turnieju w Gołdapi oraz w klasyfikacyjnym w Suchowoli . Aleks i Szymon Prusinowscy oraz Patryk Chrzanowski swoich sił sprawdzili z zawodnikami Polski , Rosji i Litwy w Gołdapi w Memoriale Zackiewicza .W turnieju tym piąte miejsce w kategorii rocznika 2010 i młodsi wywalczył Aleks Prusinowski , Patryk Chrzanowski zajął XIII miejsce a Szymon miejsce w przedziale niżej. Każdy pojedynek i zwycięstwo w tym silnie obsadzonym turnieju to ważny element szkoleniowy w szkoleniu . 9 marca w Suchowoli rozegrany został trzeci , ostatni z cyklu turniejów klasyfikacyjnych przed mistrzostwami województwa w kategorii skrzatów . Wśród 14 startujących zawodników województwa podlaskiego w kategorii skrzatów najmłodszy zawodnik KOKiS – Aleks Prusinowski zajął II miejsce i obronił 2 miejsce w klasyfikacji w tej kategorii wiekowej .

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 17