plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Siłownia

Email Drukuj

Siłownia mieści się w budynku hali sportowej Ośrodka (ul. M.Dąbrowskiej 4) - wyposażona w różnorodny sprzęt do ćwiczeń siłowych stwarza idealne warunki rekreacji. Zapraszamy do odwiedzin!

 

Kryta pływalnia

Email Drukuj

Kryta pływalnia zlokalizowana jest w budynku przyległym do hali sportowej Ośrodka (ul. M. Dąbrowskiej 4). Kryta pływalnia to nowo wybudowany obiekt (oddany do użytku w 2000 r.), wykorzystywany w zakresie sportu, nauki pływania dla dzieci i dorosłych oraz rekreacji. Obiekt przystosowany jest całkowicie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Basen liczy 25,02 m długości, 12,5 m szerokości (powierzchnia całkowita to 312,5 m2). Głębokość niecki wynosi od 135 do 185 cm. W basenie znajduje się dwupoziomowe wypłycenie dla najmłodszych o głębokości 60 cm i 90 cm. Ośrodek stawia też do dyspozycji użytkowników 5- osobową wannę hydromasażową firmy Hot Spring.

 

 

 

Stadion Miejski

Email Drukuj

Stadion miejski mieści się w Kolnie przy ulicy Wojska Polskiego 22. Jest to obiekt przystosowany nie tylko do organizowania imprez sportowych, czy sportowo – rekreacyjnych, ale również zajęć treningowych i imprez masowych.

 

 

Ścianka wspinaczkowa

Email Drukuj

Wszystkim miłośnikom wspinaczki Ośrodek stawia do dyspozycji skałkę wspinaczkową o wysokości 10 metrów, posiadającą trzy stopnie trudności, umożliwiającą jednoczesne ćwiczenia 7 osobom, pozwalającą w pełni rozwijać zainteresowania alpinistyczne. Ścianka mieści się wewnątrz hali sportowej Ośrodka. Zajęcia na tym obiekcie są prowadzone wyłącznie pod okiem wyszkolonego instruktora, z zachowaniem przepisów regulaminu ścianki. Godziny zajęć na ściance można sprawdzić pod linkiem "Godziny zajęć obiektów sportowych" w zakładce Dział Sportu lub pod linkiem "Harmonogram zajęć".

 

 

Strona internetowa kolneńskich siatkarzy

Email Drukuj

Miło nam jest wszystkich poinformować, że ruszyła właśnie nieoficjalna strona internetowa drużyny siatkarzy KOKiS KOLNO. Jej adres to: http://kolnovolley.za.pl   Zapraszamy do odwiedzin!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 17