plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Wiadomości Tenis Stołowy

Email Drukuj
17 stycznia 2013r. na hali sportowej KOKiS rozegrano kolejny mecz IV ligi tenisa stołowego województwa podlaskiego, pomiędzy KOKiS KOLNO, a UKS " Jaćwing Rajgród". Mecz wygrała drużyna gości wynikiem 10:3. Punkty dla kolneńskiego zespołu zdobyli:
Joanna Sokołowska 2 pkt.
Marek Łuba 1 pkt.
 

ligastyczen

 

IV edycji Międzyzakładowej Ligi w halową piłkę nożną

Email Drukuj

 

Regulamin –„ IV edycji Międzyzakładowej Ligi w halową piłkę nożną o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kolno”.

Więcej…
 

Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

01

16 grudnia zakończyły się rozgrywki Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, organizatorem których jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Przez dwa miesiące byliśmy świadkami pasjonujących pojedynków pomiędzy trzynastoma drużynami biorącymi udział w halowej lidze piłki nożnej. Po pierwszym dniu ligowych zmagań na czele tabeli znalazła się drużyna „Mlekpolu”, która miała chyba najszerszą kadrę zawodników. W trzeciej kolejce spotkań na pierwszym miejscu w tabeli zameldowali się panowie z drużyny „Drewniaków” i można było po cichu spodziewać się kolejnego sukcesu tej drużyny w lidze jednak ostatecznie zajęli oni czwarte miejsce. Od szóstej kolejki spotkań, po której liderem została drużyna Straży Pożarnej na pierwszym miejscu w tabeli nie było już zmian. Pierwsze miejsce z dużą przewagą nad drugim zespołem ZST Kolno, zajęli zawodnicy „Straży Pożarnej”. Trzecie miejsce drużyna Turbo- Kryształki, która w ostatnim meczu uległa najsłabszej drużynie „Agrocentrum” tym samym tracąc szanse na znakomite drugie miejsce. Tu należą się duże brawa dla piłkarzy ostatniej drużyny w tabeli, za ambitną walkę do końca w starciu z drużyną ze szczytu tabeli. Statuetkę najlepszego snajpera ligi otrzymał Damian Bastek z teamu Orlen/Kozioł, który strzelił w rozgrywkach 21 bramek. Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Kolno Mieczysława Śniadacha pamiątkowe dyplomy, a pierwsze trzy zespoły puchary i medale ufundowane przez KOKiS.

Więcej…
 

III miejsce w OTK - Zawodniczki UKS KOKiS Joanny Sokołowskiej

Email Drukuj

2012-12-09 12.06.46

W dniach 8-9 grudnia 2012 r. w Piątnicy odbył się II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z roczników 2000 r.  i młodsi. Prawo gry w zawodach miało 24 osoby z listy krajowej i 16 zwycięzców eliminacji wojewódzkich. Wśród nich znalazła się zawodniczka UKS KOKIS Kolno Joanna Sokołowska, nr 17 na liście krajowej. Zawodniczki wg regulaminu podzielono na dwie kategorie, zawodniczki z pozycji 1-20 -€“ rozlosowano do grup I kategorii, a zawodniczki z pozycji 21-40 -€“ rozlosowano do grup II kategorii. Losowanie nie było zbyt sprzyjające dla podopiecznej trenera Eugeniusza Skibniewskiego, ponieważ wśród zawodniczek z którymi w grupie znalazła się Asia, grupa ta zyskała miano „grupy śmierci”. I tę grupę kolnianka wygrała, odnosząc 4 zwycięstwa, grając przy tym, w opinii obserwatorów bardzo dobry tenis. Dzięki wygraniu grupy eliminacyjnej zawodniczka UKS KOKIS Kolno została rozstawiona w drabince turnieju głównego. W pierwszej rundzie nie dała pograć koleżance z Podlasia, ale już  ćwierćfinale stoczyła pasjonujący pojedynek z aktualną Mistrzynią Polski młodziczek, zakończony wygraną Asi w stosunku setów 3:2. Półfinałowy pojedynek kolejny doskonały mecz kolneńskiej zawodniczki, ale tym razem to ona uległa 2:3 późniejszej zwyciężczyni całego turnieju. W sumie doskonałe miejsce w przedziale 3-4 (pojedynku o 3 miejsce nie rozgrywa się), a na otarcie łez pozostaje zwycięstwo w grupie nad zwyciężczynią całego turnieju.   

K.Sokołowski

Więcej…
 

Wiadomości - Tenis Stołowy

Email Drukuj

W piątej kolejce IV ligi tenisa stołowego zespół UKS KOKIS Kolno, po zaciętym meczu pokonał SKTS Sokółka 10:8. 

Punkty dla kolneńskiego zespołu zdobyli:

Gwiazdowski Bogdan 4,5 

Łuba Marek 3,5 pkt   

Kokoszko Karol 1 pkt

Sokołowska Joanna 1 pkt

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 17