plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Pumptrack i Boisko do Siatkówki Plażowej w KOKiS

Email Drukuj

PAMP

25 września w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, zostały oddane do użytku nowe obiekty sportowe wchodzące w skład naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego. Przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Kolna Andrzej Duda, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek, Przewodniczący Rady Miasta Mieczysław Śniadach, Dyrektor KOKiS Beata Orzołek, oraz Jacek Kowalski BTProject z firmy która wykonała obiekt. Podczas otwarcia odbył się pokaz  mistrzowskiej jazdy na pumptracku.  Przed żywo reagującą publicznością wystąpili: Bartosz Giemza z Rybnika – trzykrotny mistrz Polski w dyscyplinie BMX Racing, Marcin Oskiera   również z Rybnika - trzykrotny Mistrz Polski w dyscyplinie BMX w kategorii DIRT i  STREET  oraz Tomasz Przybylik – trzykrotny Mistrz Polski w wyczynowej jeździe na rolkach. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do korzystania z zewnętrznego kompleksu sportowego przez cały rok. 

Galeria Foto.

 

Nowe inwestycje Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

Email Drukuj

W sierpniu na obiektach sportowych KOKiS, ruszyły prace  związane z budową toru rowerowego zwanego potocznie pumptrack. Wykonywany tor jako pierwszy w podlaskim i jeden z nielicznych w Polsce, będzie miał nawierzchnię asfaltową. Celem KOKiS było, żeby tor rowerowy był w pełni wykorzystany zarówno przez rowerzystów jak również przez deskorolkowców i rolkowców , dlatego od samego początku został ulokowany przy skateparku i z nim połączony. Wybrana przez inwestora nawierzchnia stwarza właśnie takie możliwości. W chwili obecnej na powierzchni toru wylewany jest asfalt, który jest kształtowany wałkami ręcznie. Wykonawcą jest poznańska firma BTProjekt. Jak mogliśmy już zauważyc ( szczególnie użytkownicy skateparku), nie są to zwykli budowlańcy, ale ludzie z pasją, którzy każdy garb, hopkę , łuk lub bandę testują osobiście. Jak się dowiedzieliśmy, są również zawodnikami biorącymi udział w mistrzostwach w tej dyscyplinie. Prace odbywają się zgodnie z planem i jeżeli utrzyma się słoneczna pogoda zostaną zakończone w planowanym przez inwestorów terminie. Jednocześnie trwają prace przy boisku do piłki plażowej, którego wykonawcą jest Firma Piruet z Warszawy. Całkowicie profesjonalne boisko do gry w piłkę plażową na pewno zadowoli wszystkich miłośników letniego wypoczynku. Specjalnie dla kibiców siatkówki plażowej, przy boisku wysypana będzie część plażowa, na którą serdecznie zapraszamy w słoneczne dni. 

pumptrack1 pumptrack pumptrak

 

Podsumowanie rozgrywek sportowych

Email Drukuj

podsumowanie gazeta

28 sierpnia na Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród za wakacyjne turnieje piłki nożnej. Cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży wakacyjne rozgrywki to jedna z wielu form rozrywek sportowych, jakie przegotował dział sportu KOKiS. Puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników wręczali:  Sekretarz Miasta Kolno Mirosław Bajorek i Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Beata Orzołek.

Wyniki poszczególnych rozgrywek.

Mundial Drużyn Podwórkowych

Mistrz Mundialu do lat 12 drużyn podwórkowych zespół BELGII, zdobył 24 punkty strzelił 34 bramki stracił 4 bramki

Więcej…
 

Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

oldboye (Kopiowanie)

29.06.2014r. na Stadionie Miejskim w Kolnie, odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W rozgrywkach udział brały cztery drużyny z Kolna, Giżycka, Łomży i Grajewa. Po zaciętych pojedynkach w systemie każdy z każdym, pierwsze miejsce zdobyli zawodnicy oldbojów z ŁKS Łomża. Drugie miejsce zajęła ekipa z Giżycka, trzecie przypadło drużynie gospodarzy turnieju. Królem strzelców został Marcin Sawko ŁKS Łomża, a najlepszym bramkarzem Artur Nadolny ŁKS Łomża. Puchary dla drużyn wręczał Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda.

Galeria Foto.

 

Pierwsze miejsce zawodniczki UKS KOKiS

Email Drukuj

asia

W dniach 13-15 czerwca 2014 r. w Wilnie rozegrano 4th LITHUANIAN CADET & MINI CADET OPEN w tenisie stołowym, będący memoriałem ku czci  znakomitej trenerki litewskiej Brone Balaisiene. W turnieju znajdującym się w kalendarzu zarówno europejskiej (ETTU) i światowej (ITTF) federacji tenisa stołowego,€“ zagrało 180 zawodników z 12 krajów: Norwegii, Finlandii, Szwecji, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Holandii, Czech, Polski, Łotwy, Estonii i Litwy. Poziom turnieju był wysoki, ponieważ bardzo silne reprezentacje wystawiły ekipy Rosji, Litwy Białorusi i Ukrainy. W zawodach z powodzeniem wystąpiła zawodniczka UKS Kokis Kolno-Joanna Sokołowska, która zwyciężyła w najliczniej obsadzonej kategorii mini-cadet (56 uczestniczek).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 17