plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Turnieju Tenisa Stołowego „ Rakietka 2015”

Email Drukuj

rakietka2015 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

29 grudnia 2015r. mogliśmy oglądać na hali sportowej KOKiS emocjonujące pojedynki tenisistów, którzy brali udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego „ Rakietka 2015”. W zawodach udział wzięli, zawodnicy sekcji tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz miłośnicy tego sportu z Kolna. Zawodnicy brali udział w następujących kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klas 1-3 i 4-6, gimnazjum i open. Rozegrali oni bardzo zacięte, stojące na wysokim poziomie mecze. Mogliśmy oglądać także pierwsze kroki początkujących tenisistów stołowych, którzy sprawdzili swoje możliwości i umiejętności w grze, które nabyli podczas pracy z trenerem.

Więcej…
 

Otwarty Turniej w piłkę nożną chłopców

Email Drukuj

turniej pilka2016

Galeria Foto.

19 grudnia br. na hali sportowej KOKiS odbył się Otwarty Turniej w piłkę nożną chłopców z rocznika 2006, 2007. Gościliśmy następujące zespoły: Akademia Piłkarska Ostrołęka, Akademia Piłkarska Pisz , KOKiS KOLNO oraz Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy.

Młodzi piłkarze rozegrali 15 spotkań, w trakcie turnieju strzelono 23 bramki.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Więcej…
 

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet 35 Plus

Email Drukuj

plus35s

Galeria Foto.

06 grudnia 2015r. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował po raz pierwszy Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową dla kobiet 35 plus. W mikołajkową niedzielę gościliśmy trzy zespoły pań: Kolnianki, Juniorki i Zabielanki, każdy zespół rozegrał po dwa mecze. Po dobrej zabawie z domieszką sportowej rywalizacji, wyłoniliśmy zwycięzców turnieju. Na pierwszym miejscu uplasowały się Kolnianki, na drugim Zabielanki, a na trzecim, z najmłodszym składem, Juniorki. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu dziękuje, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 Panu Dariuszowi Łosiewskiemu, za możliwość skorzystania z hali sportowej przy placówce.

 

V edycja Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną

Email Drukuj

TERMINARZ V EDYCJI MIEJSKIE LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA KOLNA

II runda Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Kolno, rozpocznie się od 17 stycznia 2016 r i będzie trwała do 13 marca 2016 r.

11.10.2015

In-KOL – Agrocentrum17:00                                 

Pogotowie Ratunkowe – PROMIL 17:30            

Uni Glass – Drewniaki 18:00        

Pabik Turośl – BM Danex 18:30                              

Bez Nazwy – Mlekpol 19:00     

Więcej…
 

Martyna Gąsiewska awansowała do turnieju głównego II GPP w Radomiu

Email Drukuj

Martyna Gąsiewska awansowała do turnieju głównego II GPP w Radomiu

Najmłodsi adepci tenisa stołowego województwa podlaskiego   Dzień Święta Niepodległości uczcili startując w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym. W obecności trenerów , licznie przybyłych rodziców i kibiców w hali sportowej SP 49 w Białymstoku rozegrano II turniej na szczeblu województwa , który był eliminacją do II Grand Prix Polski. Swoją przynależność do najlepszych w województwie potwierdziły zawodniczki   UKS KOKiS Kolno Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska , które wywalczyły   2 i 3 miejsce w kategorii żaczek . Martyna Gąsiewska wywalczyła w ten sposób awans do turnieju głównego II Grand Prix Polski Żaków , który rozegrany zostanie w Radomiu w dniach 22-24.01.2016 r. W turnieju eliminacyjnym być może wystąpi również i Zuzia Połomska lub w przypadku nieobecności A. Jarkowskiej zagra w turnieju głównym.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 17