plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Barbórkowe granie w siatkówkę

Email Drukuj

siat25

Galeria Foto.

4 grudnia na hali sportowej KOKiS, trzy żeńskie drużyny stanęły do walki o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej dla kobiet 25 plus. Dodatkowo, żeby uatrakcyjnić i wzmocnić składy w każdym zespole mógł zagrać jeden mężczyzna. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym „ . W pierwszy meczu Koźlanki kontra Kolnianki II, zwyciężyła drużyna z Kolna 2:0. Drugi mecz Kolnianki I – Koźlanki zwyciężyła kolneńska drużyna . W ostatnim meczu po bardzo wyrównanej walce i wcześniejszym prowadzeniu przez Kolnianki I, w ostatnich minutach meczu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kolnianek II, które ostatecznie wynikiem 26:24 wygrały mecz, a tym samym tegoroczny turniej. Na drugim miejscu uplasowały się Kolnianki I, a trzecia była drużyna z Kozła. Należy podkreślić wyrównany poziom rozegranych spotkań jak również cieszy fakt, że po raz pierwszy zagrała u nas „ekipa” z Kozła. Przez cały czas trwania turnieju zawodniczki były gorąco dopingowane przez przybyłych kibiców, głównie licznie zgromadzonych mężów. Turniej Przebiegł w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze nie pozbawionej jednak zagorzałej walki.

 

VI edycja Miejskiej Ligi Halowej w Piłkę Nożną

Email Drukuj

piłka2016

Po raz szósty na hali sportowej KOKiS rozpoczęli zmagania piłkarze nożni.

16 października br. ruszyła VI edycja Miejskiej Ligi Halowej w Piłkę Nożną, zawodnicy jak co roku walczą o puchar Burmistrza miasta Kolno. Pierwsza runda skończy się przed świętami Bożego Narodzenia, zakończenie turnieju planujemy pod koniec kwietnia. W tym roku wystartowało 12 drużyn z naszego regionu, które rozegrają łącznie 132 spotkania. W rozgrywkach grają następujące drużyny: FC Albatros, 13 Posterunek, Bez Nazwy, Agrocentrum, Drewniaki, Uni Glass, Mlekpol, Pogotowie, In –Kol, Trójkąt, Prezesi Turośl oraz Nieloty.Po dwóch kolejkach zapowiada się ciekawa i wyrównana liga ,gdyż zawodnicy prezentują wysokie umiejętności piłkarskie.  Zapraszamy na kolejne mecze w każdą niedziele od 17.00

 

Kolejne sportowe zajęcia w KOKiS

Email Drukuj

rolkii

18 października ruszyły zajęcia sekcji rolkarskiej w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Do grupy zapisało się 15 osób w wieku od 5 do 12 lat, o różnym poziomie umiejętności. Dzieciaki na pierwszych zajęciach uczyły się równowagi i prawidłowej postawy na rolkach. Poznały także ciekawe ćwiczenia, które rozwiną umiejętności młodych rolkarzy. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek na hali sportowej przy ul. Marii Dąbrowskiej 4 od godz.17 do 18:30 pod okiem instruktorski Marty Gajewskiej.

 

Ruszyła szkółka pływacka w KOKiS

Email Drukuj

zajecia basen

Galeria Foto.

Wraz z rozpoczęciem października ruszyła szkółka pływacka w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. W zajęciach bierze udział ponad 100 dzieci w różnym wieku. Najważniejszym celem naszych spotkań jest nauka i doskonalenie pływania, dzieci w wieku od 4, 5 do 13 lat. Uczniowie podzieleni są na grupy początkujące, średnio-zaawansowane i zaawansowane. Staramy się zadbać o to, aby każdy początkujący pływak przeszedł etap oswojenia z wodą, dzięki któremu nabierze do niej zaufania, co w przyszłości pozwoli mu na swobodne poznawanie wszystkich stylów pływackich. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę instruktorską. 

 

Młodziczki UKS KOKiS Kolno rozpoczęły sezon 2016/2017

Email Drukuj

kolno

W Suwałkach 11.09.201016 r. rozegrany został I turniej kwalifikacyjny z cyklu GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Tenisie Stołowym w kategorii młodzików . Turniej ten zainaugurował sezon 2016/2017 w tenisie stołowym dla Województwa Podlaskiego oraz wyłonił reprezentantów na I Grand Prix Polski w tej kategorii wiekowej . W turnieju wystartowały zawodniczki UKS KOKIS Kolno - Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska . Miejsca zawodniczek :

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 17