plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Turniej tenisa stołowego –Ferie z KOKiS 2017

Email Drukuj

teni2017

Galeria Foto.

Wszyscy sympatycy celuloidowej piłeczki 27 stycznia br. na hali sportowej KOKiS, mogli spróbować swoich sił przy stołach tenisowych. Poranne godziny rozgrywek wyeliminowały dorosłych, ale młodzież szkolna dopisała. Na turniej stawiło się 20 uczestników, którzy rywalizowali w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rozgrywki były jedną z wielu atrakcyjnych form spędzenia wolnego czasu  zaproponowaną przez KOKiS w ferie zimowe. Po bardzo emocjonujących grach klasyfikacja przedstawia się następująco:

Więcej…
 

Zimowy Turniej Piłki Nożnej –Ferie 2017

Email Drukuj

pilk2017ferie

Galeria Foto.

Przez trzy dni zacięte boje toczyli piłkarze nożni podczas Zimowego Turnieju Drużyn Osiedlowych zorganizowanego w trakcie tegorocznych ferii zimowych przez KOKiS. Młodzież grała w trzech kategoriach wiekowych w sumie 15 drużyn, trzy ze szkoły podstawowej, siedem gimnazjalnych i sześć ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Orzeł Kolno KKS, drugie miejsce zajął zespół Supa Strikas, a trzecie FC Kolno. W drużynach gimnazjalnych kolejność przedstawia się następująco: zwyciężył UT Wymiar , drudzy byli Łowcy Much a trzecie miejsce przypadło Stonodze Team. Ze szkół ponadgimnazjalnych najlepszą okazała się drużyna FC Hardbass na drugiej pozycji uplasowało się Żetysu, a na trzeciej Epidemia Smerfów. Królami strzelców w poszczególnych kategoriach zostali: szkoły podstawowe - Szymon Kleczyński-5 bramek , gimnazjum Łukasz Truskolaski - 14 bramek, a w ponadgimnazjalnych Marcin Nerko -7 bramek. Godnym podkreślenia jest fakt, że w turnieju zagrały dwie dziewczyny Kamila Banach i Sonia Pardo, swą grą w niczym nie ustępując chłopcom. Po raz pierwszy gościliśmy na rozgrywkach drużyny z gminy Kolno. Zimowy Turniej Drużyn jest imprezą cykliczną i jak można zauważyć cieszącą się coraz większym zainteresowaniem. W turnieju zagrało ponad 100 zawodników.

 

Regulamin i terminarz Halowa Piłka Nożna

Email Drukuj

Terminarz Ligi

 Terminarz Ligi II runda

 22.01.2017

 Uniglass – Bez Nazwy 17:00

 Prezesi Turośl – Nieloty 17:30

 Mlekpol - 13 Posterunek 18:00

 Pogotowie – In kol 18:30

 Trójkąt – Drewniaki 19:00

 Albatros – Agrocentrum 19:30

Więcej…
 

Mistrzostwa Kolna w pływaniu 2017

Email Drukuj

plywanie2017

Galeria Foto.

W sobotę 14 stycznia w krytej pływalni KOKiS, po raz kolejny zostały rozegrane Mistrzostwa Kolna w Pływaniu. Mimo szalejącej grypy i dużej absencji uczniów w szkołach na starcie stanęło 100 zawodników. Jak co roku zawody pływackie pomagali przeprowadzić „w-f-meni” z kolneńskich szkół „Jedynki”, „Dwójki” oraz gimnazjum, sędzią głównym zawodów był Zbigniew Bohuszko. Zawody zorganizował Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych kategoriach i stylach:

Więcej…
 

Barbórkowe granie w siatkówkę

Email Drukuj

siat25

Galeria Foto.

4 grudnia na hali sportowej KOKiS, trzy żeńskie drużyny stanęły do walki o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej dla kobiet 25 plus. Dodatkowo, żeby uatrakcyjnić i wzmocnić składy w każdym zespole mógł zagrać jeden mężczyzna. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym „ . W pierwszy meczu Koźlanki kontra Kolnianki II, zwyciężyła drużyna z Kolna 2:0. Drugi mecz Kolnianki I – Koźlanki zwyciężyła kolneńska drużyna . W ostatnim meczu po bardzo wyrównanej walce i wcześniejszym prowadzeniu przez Kolnianki I, w ostatnich minutach meczu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kolnianek II, które ostatecznie wynikiem 26:24 wygrały mecz, a tym samym tegoroczny turniej. Na drugim miejscu uplasowały się Kolnianki I, a trzecia była drużyna z Kozła. Należy podkreślić wyrównany poziom rozegranych spotkań jak również cieszy fakt, że po raz pierwszy zagrała u nas „ekipa” z Kozła. Przez cały czas trwania turnieju zawodniczki były gorąco dopingowane przez przybyłych kibiców, głównie licznie zgromadzonych mężów. Turniej Przebiegł w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze nie pozbawionej jednak zagorzałej walki.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 17