plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

XIV Konkursu Kolęd i Pastorałek o „Kryształowego Aniołka”

Email Drukuj

Miło jest nam poinformować państwa o wynikach XIV Konkursu Kolęd i Pastorałek o „Kryształowego Aniołka” , organizowanego Przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Niezależne jury w składzie: Katarzyna Walczak, Katarzyna Kurdej- Mania i Krzysztof Broda- Żurawski, po wysłuchaniu wszystkich nadesłanych utworów, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK o „Kryształowego Aniołka”

Email Drukuj

Piosenki konkursowe możemy oglądać na naszym kanale https://www.facebook.com/kokis.kultura.sport Każdy z Was może oddać głos na poszczególnych wykonawców. Solista z największą ilością polubień na facebooku otrzyma nagrodę publiczności. Życzymy państwu miłego oglądania.

Szanowni Państwo Z przykrością informujemy, iż nagroda publiczności w XIV Konkursie Kolęd i Pastorałek NIE ZOSTANIE PRZYZNANA. Niestety obserwujemy coraz większą ilość podejrzanych laików (kupionych), które pojawiają się pod niektórymi konkursowymi nagraniami. Nie mamy możliwości zweryfikować wszystkich laików i wykluczyć z konkursu pojedyncze osoby, które dopuściły się takich manipulacji. Rozumiemy, że decyzja ta jest trudna szczególnie dla osób które uczciwie walczyły o głosy publiczności jednak w zaistniałej sytuacji jest to jedyne rozwiązanie. Jednocześnie informujemy, że w każdej kategorii niezależne jury w składzie: Katarzyna Walczak, Katarzyna Kurdej-Mania i Krzysztof Broda-Żurawski, wybierze troje wykonawców którzy otrzymają nagrody Kryształowych Aniołków

 

 

Konkurs pn. ”List do Świętego Mikołaja”

Email Drukuj

Galeria Foto.

7 grudnia obradowało jury konkursu plastyczno- literackiego pn. ”List do Świętego Mikołaja” organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Prace na konkurs można było przesłać do organizatora w dniach od 12 listopada do 4 grudnia. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac nadesłanych na konkurs, postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia dla następujących osób w trzech kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIA PRZY STOLIKU

Email Drukuj

Galeria Foto.

Teatr to wyjątkowe miejsce, gdyż kreuje niezwykłą rzeczywistość. Często pozwala, aby powstało coś z niczego. Jeśli widzowi dostarczy estetycznych przeżyć, to cel pomysłodawców zostaje osiągnięty. Aby być bliżej Państwa w ten przedświąteczny, wyjątkowo trudny czas, zapraszamy wraz z instruktorami oraz przedstawicielami zespołów KOKiS do obejrzenia online cyklu spotkań teatralnych z literaturą dziecięcą, zatytułowanych Opowiadania przy Stoliku. Zaprezentujemy osiem krótkich dzieł, których autorami są współcześni pisarze: Grzegorz Kasdepke, Kazimierz Szymeczko i Paweł Beręsewicz. Te wigilijno-świąteczne opowieści zawierają dużą dozę humoru, ale niejednokrotnie skłaniają do refleksji i wzruszeń. Nasze spektakle kierujemy do szerokiego grona odbiorców - dzieci, młodzieży, dorosłych.

Więcej…
 

Blisko Chopina w KOKiS

Email Drukuj

10 października w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, w ramach projektu Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku pn. „Blisko Chopina”, odbył się koncert fortepianowy i warsztaty rodzinne. Interaktywne warsztaty rodzinne poprowadziły Panie, dr Maria Twarowska (wieloletni pedagog Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina), oraz Agnieszka Jakubicz (animator kultury w Podlaskim instytucie Kultury w Białymstoku, tancerka w ZPiT „Kurpie Zielone”),  były one wprowadzeniem do koncertu fortepianowego z repertuarem dzieł Fryderyka Chopina, który zagrał Aleksander Dębicz- jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów i kompozytor młodego pokolenia. Pięknie zagrany koncert jak i możliwość uczestniczenia w warsztatach, było niewątpliwie wielkim przeżyciem dla miłośników tego rodzaju muzyki, którzy zagościli w murach naszego ośrodka.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 24