plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

Zaproszenie dla miłośników gier RPG

Email Drukuj

Zapraszamy wszystkich miłośników gier fabularnych do zgłaszania się do Ośrodka w celu utworzenia Klubu Gier RPG. Zgłoszenia prosimy kierować do instruktorów Działu Kultury - tel. 86 278 22 21, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / Dział Kultury KOKiS, ul. M.Konopnickiej 4, I. piętro, Pokój Instruktorów. Zapraszamy miłośników gier komputerowych, jak i planszowych, zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowanych graczy. Więcej informacji o grach RPG znajdziecie w Wikipedii, Inkluzie oraz w Tawernie RPG.

 

Zagraj w szachy!

Email Drukuj

szachy_figury.jpg Informujemy, że pierwsze spotkanie Klubu Szachowego odbędzie się w najbliższą środę, 29 września , o  godz. 17:30 w pokoju klubowym Ośrodka (ul. M.Konopnickiej 4, I. piętro). Zapraszamy wszystkich zapalonych szachistów! Wszystkim zainteresowanym szachami, także tym którzy chcieliby dopiero rozpocząć  z nimi przygodę, polecamy stronę internetową Polskiego Związku Szachowego (link), na której można zapoznać się z aktualnymi regułami obowiązującymi w grze w szachy (tzw. Kodeks Szachowy - link).

 

Sprawdź, co gramy w kinie!

Email Drukuj

W zakładce "Kino" opublikowaliśmy właśnie terminarz filmowy na miesiąc październik !

plakat_dzwoneczek.jpg plakat_predators.jpg plakat_step_up3.jpg plakat_swiety_interes.jpg plakat_niezniszczalni.jpg
Kliknij na miniaturki, aby zobaczyć plakaty w powiększeniu.
 

Koncert Martyny Jakubowicz - 24.09., godz. 18:00

Email Drukuj

W dniu 24 września o godz. 18:00 w sali kinowo-widowiskowej Ośrodka wystąpi Martyna Jakubowicz! Zapraszamy na koncert legendy bluesa! Cena biletu: 10,00 zł. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością artystki za pośrednictwem jej oficjalnej strony internetowej oraz serwisu YouTube.com.


Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć plakat.

Plakat na koncert Martyny Jakubowicz
 

Odszedł człowiek-legenda

Email Drukuj

W weekend 18-19 września zmarł najstarszy kinooperator kolneńskiego kina. Odszedł od nas człowiek-legenda - Czesław Szymanowski, od 1975 roku związany z kinem "Wrzos".


czeslaw_szymanowski_700px.jpg

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 24