plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

Koncert Trzeci Oddech Kaczuchy

Email Drukuj

W poniedziałek 23 października w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się recital słowno- muzyczny grupy Trzeci Oddech Kaczuchy. W programie występu znalazły się piosenki dobrze znane miłośnikom twórczości Andrzeja Janeczki, takie jak „Kombajnista”, czy „Wódz” nie zabrakło też piosenek nowych opisujących satyrycznie czasy teraźniejsze. Występ zespołu w naszym mieście to również promocja książki, która została wydana z okazji jubileuszu pracy twórczej artystów. Kolneńska publiczność dobrze bawiąca się i żywo reagująca, czasem śpiewając razem z artystami teksty piosenek, nagrodziła gromkimi brawami wykonawców.

 

 

VII KOLNEŃSKA SENIORIADA

Email Drukuj

Po raz siódmy, w sobotę 21 października, odbyła się Kolneńska Senioriada pn. "Ruszaj się, bo zardzewiejesz" o puchar Burmistrza Miasta Kolno. W tym roku w zawodach uczestniczyły cztery zespoły z Baranowa, Bociek, Bielska Podlaskiego i Kolna. Tym razem gospodarze po zaciętej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach wygrali całe zawody. Puchar Burmistrza Miasta Kolno po dwóch latach wrócił do kolneńskich seniorów. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe okolicznościowe statuetki. Dobra zabawa w duchu sportowej rywalizacji jak zwykle towarzyszyła wszystkim uczestnikom zawodów, którzy zapowiedzieli swoje przybycie za rok.

Organizatorem imprezy był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu. Przedsięwzięcie dofinansował Bank Spółdzielczy w Kolnie.

 

Festyn "Imieniny Jana z Kolna" 2017

Email Drukuj

fesytyn2017

Galeria Foto.

24 czerwca na stadionie miejskim, odbył się Festyn „Imieniny Jana z Kolna”. Organizatorami tej plenerowej imprezy od lat są Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Program festynu skierowany jest do różnych grup wiekowych. Najmłodsi hasali na trampolinach, zjeżdżalniach i oblegali pobliskie wesołe miasteczko. Starsi bawili się w rytm różnorodnych taktów prezentowanych przez nasze utalentowane zespoły i zaproszone gwiazdy.

Więcej…
 

Eliminacje w konkursie „ O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”

Email Drukuj

ZLOTA ROZGA2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

2 czerwca w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”. Konkurs zgromadził 61 wykonawców w wieku przedszkolnym. Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło na eliminacje Wojewódzkie, które odbędą się 9 czerwca zakwalifikować następujące osoby: Maksymiliana Rakowskiego i Natalię Jarzyło. Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić: Nadię Podeszwik, Igora Niedbałę, Alicję Górską, Magdalenę Czerwińską i Mateusz Pardo. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i maskotki ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

Piknik dla dzieci z okazji Dnia Dziecka 2017

Email Drukuj

dzień dziecka2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

1 czerwca 2017r. przy obiektach sportowych Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka. Na naszych najmłodszych mieszkańców miasta, czekało mnóstwo atrakcji w postaci zjeżdżalni, skoków na bungee czy basenu z kulkami wodnymi. Dodatkowo można było wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych, tu dzieci otrzymywały żetony uprawniające do rzucania lotkami w balony z nagrodami niespodziankami. W tym roku na placu gościliśmy strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Kolnie, którzy prezentowali dzieciom sprzęt strażacki i organizowali konkursy gaśnicze dla najmłodszych w ramach ogólnopolskiej akcji MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Dzieci mogły również skorzystać zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Kolno, bezpłatnie z obiektów sportowych i krytej pływalni. Uśmiechnięte buzie naszych milusińskich bawiły się na placu do godziny 20:00. Organizatorami Pikniku na Sportowo dla dzieci, byli Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Za medyczną opiekę w czasie imprezy, organizatorzy dziękują Kolneńskiej Grupie Pierwszej Pomocy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 23