plus minus gleich

logo kokisOferta dla firm

Email Drukuj

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia lokali i obiektów Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, kierowaną do wszystkich firm zainteresowanych przeprowadzeniem w naszych pomieszczeniach akcji promocyjnych i akcji sprzedaży swoich towarów i usług, jak również ofertę udostępnienia obiektów sportowych Ośrodka pracownikom Państwa firmy w ramach pakietu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

 

Na potrzeby akcji promocyjnych i akcji sprzedaży Państwa towarów i usług udostępniamy następujące pomieszczenia:

- salę konferencyjno-bankietową (70 miejsc siedzących + stoliki),
- pomieszczenie holu/foyer.

Na potrzeby spotkań, w których bierze udział większa liczba uczestników (konferencje, seminaria, wykłady, prelekcje, koncerty) istnieje możliwość udostępnienia sali kinowo-konferencyjnej (270 miejsc siedzących, duża scena, projektor filmowy 35 mm, duży ekran).

Na potrzeby spotkań bardziej kameralnych, z mniejszą ilością uczestników,  istnieje możliwość wynajęcia pomieszczenia pokoju klubowego (24 miejsca siedzące + stoliki)

Wypożyczamy również przenośną (składaną) scenę o wymiarach 5m x 6m.

Do Państwa dyspozycji Ośrodek stawia również: sprzęt nagłaśniający, sprzęt oświetleniowy, projektor multimedialny (możliwość wyświetlania na dużym ekranie w sali widowiskowo-kinowej lub w na małym, przenośnym ekranie w innych pomieszczeniach Ośrodka), projektor filmowy 16 mm, zapewniając jednocześnie obsługę techniczną udostępnionych urządzeń przez wykwalifikowanych pracowników Ośrodka (m.in. akustyka).

Informacji co do możliwość wynajęcia w/w pomieszczeń i urządzeń, wolnych terminów i aktualnego cennika udziela Sekretariat Ośrodka, mieszczący się na I piętrze siedziby głównej Ośrodka przy ul. M.Konopnickiej 4. Telefon kontaktowy: 86 278 22 21.

 

Oferta wykupienia dostępu do obiektów sportowych Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w ramach zakładowych funduszy świadczeń socjalnych.

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu informuje również, że istnieje możliwość zapewnienia wstępu Państwa pracownikom na obiekty sportowe Ośrodka w ramach pakietu zakładowych świadczeń socjalnych Państwa firmy. Do dyspozycji Państwa pracowników Ośrodka oferuje:

- krytą pływalnię (możliwość podjęcia indywidualnej nauki pływania),
- kompleks boisk wewnątrznych Hali Sportowej oraz kompleks boisk zewnętrznych,
- siłownię,
- ściankę wspinaczkową,
- salę fitness.

Dostęp do obiektów uzależniony będzie od szerokości pakietu wykupionego przez Państwa firmę – Ośrodek oferuje jednorazowe bilety wstępu na wymienione obiekty, jak też możliwość wykupienia karnetów obejmujących okresy od miesiąca wzwyż.

Informacji w zakresie udostępniania obiektów sportowych udziela Dział Sportu naszego Ośrodka (mieszczący się przy ul. M.Dąbrowskiej 4)  – tel. kontaktowy: 602 112 424. Informacje techniczne dotyczące naszych obiektów sportowych znajdą Państwo w zakładce „Dział Sportu”.

 

Oferta sponsoringu

Informujemy, że w ramach wspierania przedsięwzięć kulturalnych i sportowych naszego Ośrodka oferujemy możliwość reklamy i promocji Państwa firmy w zamian za udzielone nam wsparcie finansowe lub rzeczowe. Nasza oferta obejmuje reklamę w postaci informacji o Państwa wsparciu i Państwa firmie rozsyłanej w naszych newsletterach, informacji tekstowej lub graficznej zamieszczonej na naszej stronie internetowej oraz informacji podawanej do wiadomości publicznej podczas organizowanych przez nas koncertów, recitali, konkursów, spotkań i innych wydarzeń. Informacji w tym zakresie udziela Sekretariat Ośrodka - tel. kontaktowy: 86 278 22 21.